FUNtandem
Tandemové seskoky

Kontakt:

Funtandem


Radek Šíma

tel.:+420603178385

sima@funtandem.cz                

Foto týdne: 

Foto týdne

Partneři:

Paraglidingové tandemové Lety
flyMag
NAVRCHOLU.cz

Úvod -> Zajímavé odkazy -> Tandemový seskok Kunovice

Tandemové seskoky Kunovice dodají vašemu životu šťávu

Po nádherném vyhlídkovém letu ve výšce až čtyři kilometry nastává neskutečná jízda. První krok do neznáma, do prázdna a letíte. Užíváte si dlouhý seskok padákem se zkušeným instruktorem, díky němuž se cítíte opravdu bezpečně a jistě. A pak měkoučký dopad na pevnou půdu. Díky tomuto zážitku už každého smrtelníka musí přestat bavit chodit po zemi. A zaručeně víte, že si seskok ještě jednou zopakujete. Tandemové seskoky Kunovice vám zajistí stoprocentní servis, předseskokovou instruktáž, neskutečný zážitek a bezpečné přistání.

 

Tým instruktorů, kameramanů a pilotů každému zájemci v nádherném prostředí Moravy zaručí krásný vyhlídkový let s neopakovatelnými výhledy, který trvá dvacet minut. Po letu nastává zážitek s adrenalinovým přesahem, kdy spolu s instruktorem letíte jednu minutu volným pádem rychlostí vyšší než dvě stě kilometrů v hodině. Po volném pádu se otevře padák a vy letíte šest až osm minut, kdy si můžete osobně zkusit řízení padáku. Následuje bezpečný dopad do měkkého.

 

Kompletní tandemový seskok padákem i s instruktážní přípravou trvá přibližně hodinu a půl. Zážitek máte zaznamenaný na DVD díky kameramanovi, který celý tandemový seskok natáčí. Věřte, že všichni vaši známí, již záznam v HD kvalitě uvidí, budou unešeni. Pokud přijedete s přáteli, nebo rodinou, mohou váš seskok sledovat z kavárny a restaurace letiště Kunovice, kde máme pro nejmenší návštěvníky připravený dětský koutek. Příjemně strávený výlet po Moravě si tak můžete zpestřit opravdu jedinečným zážitkem, který dokonale splňují tandemové skoky Kunovice.

Aktuálně

Darujte originální dárek. Platnost poukazu 2 roky. Nevhodný dárek můžete do 14 dnů bez udání důvodu vrátit. Objednávky na tel.: 603178385

Trika Funtandem. Velikosti S, M, L, XL, XXL. Cena: 250kč

Tričko můžete objednávat zde...

Triko Funtandem
Dárkové poukazy

Dárkový poukaz můžete objednat zde...

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
slide-out-01

Sleva na tandemový seskok .
Tandemový seskok za 4000kč tandemový seskok + handy kamera 5200kč.
Těšíme se na Vás. Rezervace na tel. 603178385 

 

slide-out-02

Tandemový seskok

Tandemový seskok je vhodný pro každého zdravého člověka který chce zažít něco neobvyklého a jedinečného. Jsme parta instruktorů které skákání baví a naši zákazníci si seskok užijí. Skáčeme každý víkend o dubna do října. Stačí zavolat pár dní dopředu, domluvíme si letiště a hodinu příjezdu a jdeme skákat. Při nepříznivém počasí Vám zavoláme den předem a domluvíme náhradní termín. Skáčeme na letištích Vyškov, Senica. Tandemový seskok je možné také věnovat jako originální dárek. Poukaz je balen v dárkovém balení a jeho platnost je 2 roky. Poukaz je přenosný. Rezervace a objednávky na tel. 603178385.
Přehled dárkových poukazů zde…
Stále volná místa, stačí zavolat a přijet si skočit tandemový seskok.

Ceny:
Dárkový poukaz na tandemový seskok – 4000kč

slide-out-03

Akce a slevy

Jarní akce na tandemový seskok s handy kamerou . Cena jen 5200kč

IAFF první seskok v kurzu včetně výcviku za 6000kč.
Tandemový seskok za 3000 kč ke kurzu AFF.


Dárkový poukaz na tandemový seskok + Handy kamera 5200kč.
Poukaz je platný 2 roky a je přenosný.