FUNtandem
Tandemové seskoky

Kontakt:

Funtandem


Radek Šíma

tel.:+420603178385

sima@funtandem.cz                

Foto týdne: 

Foto týdne

Partneři:

Paraglidingové tandemové Lety
flyMag
NAVRCHOLU.cz

Úvod -> Zajímavé odkazy -> Tandemový seskok

Život je krásný, ale tandemový seskok s padákem je víc

Neuvěřitelný zážitek nabízí parta parašutistů, pilotů a kameramanů v podobě tandemových skoků. Tandemový seskok padákem je opravdu síla. Každý, kdo si u nás skočil, by si to ještě rád vyzkoušel. Nepotkali jsme se na letišti ještě s žádným odvážlivcem, který by byl otřesen, nebo vyděšen. Tandemový seskok je prostě vzrušující kapka v životním propletenci zážitků, zkušeností, adrenalinových nábojů, ale i strastí. Tandem vyléčí každý šrám na duši, nebo naopak obohatí pomalu plynoucí nudný život. U nás si zaskákali nadšenci všech věkových kategorií, muži, ženy i děti. Někdo dostal tandemový seskok s padákem jako dárek, našli se mezi zájemci i novomanželé, kteří seskokem odstartovali společnou jízdu životem. Všichni se shodli na jednom: jednou je málo.

 

Pro tandemový seskok padákem potřebujete mít trochu odvahy a opravdu chuť si jedinečný zážitek vyzkoušet, jinak nemusíte mít žádné zkušenosti, ani speciální školení. Seskok je vhodný pro zájemce ve věku od osmi let s maximální váhou 115 kilogramů. Obecně se doporučuje neskákat diabetikům a epileptikům, normálně zdravý člověk tandemový seskok zvládne bez problémů. Pro seskok potřebujete sportovní oblečení a pevnou obuv, na místě vám půjčíme brýle a kombinézu, jež jsou samozřejmě v ceně. Připomínáme, že pro individuální i tandemový skok padákem máme pro všechny zájemce sjednáno speciální pojištění.

 

Jak tandemový seskok probíhá? Objednáte si čtrnáct dní předem termín, dorazíte k nám na letiště, a to buď do Kunovic, Příbrami, Mostu, Olomouce, nebo Hradce Králové s hodinovým předstihem. V roce 2015 začínáme skákat od Velikonoc a končíme v říjnu. Nyní je tedy nejvhodnější doba vybrat si vhodný termín pro seskok. Můžete si také vybrat skupinový tandemový seskok, pokud si chcete skočit s partou kamarádů, či kolegů. Po zaškolení na místě se vydáte na vzrušující dvacetiminutový okružní let s pilotem ve výšce až 4000 metrů, po němž následuje až osmihodinový tandemový seskok padákem se zkušeným instruktorem. Během letu si můžete zkusit padák i řídit. Pokud si objednáte kameramana, což doporučujeme, bude váš seskok zaznamenán na DVD, které po měkkém přistání obdržíte na památku spolu s certifikátem o úspěšném absolvování seskoku.   

Aktuálně

Darujte originální dárek. Platnost poukazu 2 roky. Nevhodný dárek můžete do 14 dnů bez udání důvodu vrátit. Objednávky na tel.: 603178385

Trika Funtandem. Velikosti S, M, L, XL, XXL. Cena: 250kč

Tričko můžete objednávat zde...

Triko Funtandem
Dárkové poukazy

Dárkový poukaz můžete objednat zde...

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
slide-out-01

Sleva na tandemový seskok .
Tandemový seskok za 4000kč tandemový seskok + handy kamera 5200kč.
Těšíme se na Vás. Rezervace na tel. 603178385 

 

slide-out-02

Tandemový seskok

Tandemový seskok je vhodný pro každého zdravého člověka který chce zažít něco neobvyklého a jedinečného. Jsme parta instruktorů které skákání baví a naši zákazníci si seskok užijí. Skáčeme každý víkend o dubna do října. Stačí zavolat pár dní dopředu, domluvíme si letiště a hodinu příjezdu a jdeme skákat. Při nepříznivém počasí Vám zavoláme den předem a domluvíme náhradní termín. Skáčeme na letištích Vyškov, Senica. Tandemový seskok je možné také věnovat jako originální dárek. Poukaz je balen v dárkovém balení a jeho platnost je 2 roky. Poukaz je přenosný. Rezervace a objednávky na tel. 603178385.
Přehled dárkových poukazů zde…
Stále volná místa, stačí zavolat a přijet si skočit tandemový seskok.

Ceny:
Dárkový poukaz na tandemový seskok – 4000kč

slide-out-03

Akce a slevy

Jarní akce na tandemový seskok s handy kamerou . Cena jen 5200kč

IAFF první seskok v kurzu včetně výcviku za 6000kč.
Tandemový seskok za 3000 kč ke kurzu AFF.


Dárkový poukaz na tandemový seskok + Handy kamera 5200kč.
Poukaz je platný 2 roky a je přenosný.