FUNtandem
Tandemové seskoky

Kontakt:

Funtandem


Radek Šíma

tel.:+420603178385

sima@funtandem.cz                

Foto týdne: 

Foto týdne

Partneři:

Paraglidingové tandemové Lety
flyMag
NAVRCHOLU.cz

Úvod -> Blog -> Tandemový seskok

Život je krásný, ale tandemový seskok s padákem je víc

Neuvěřitelný zážitek nabízí parta parašutistů, pilotů a kameramanů v podobě tandemových skoků. Tandemový seskok padákem je opravdu síla. Každý, kdo si u nás skočil, by si to ještě rád vyzkoušel. Nepotkali jsme se na letišti ještě s žádným odvážlivcem, který by byl otřesen, nebo vyděšen. Tandemový seskok je prostě vzrušující kapka v životním propletenci zážitků, zkušeností, adrenalinových nábojů, ale i strastí. Tandem vyléčí každý šrám na duši, nebo naopak obohatí pomalu plynoucí nudný život. U nás si zaskákali nadšenci všech věkových kategorií, muži, ženy i děti. Někdo dostal tandemový seskok s padákem jako dárek, našli se mezi zájemci i novomanželé, kteří seskokem odstartovali společnou jízdu životem. Všichni se shodli na jednom: jednou je málo.

 

Pro tandemový seskok padákem potřebujete mít trochu odvahy a opravdu chuť si jedinečný zážitek vyzkoušet, jinak nemusíte mít žádné zkušenosti, ani speciální školení. Seskok je vhodný pro zájemce ve věku od osmi let s maximální váhou 115 kilogramů. Obecně se doporučuje neskákat diabetikům a epileptikům, normálně zdravý člověk tandemový seskok zvládne bez problémů. Pro seskok potřebujete sportovní oblečení a pevnou obuv, na místě vám půjčíme brýle a kombinézu, jež jsou samozřejmě v ceně. Připomínáme, že pro individuální i tandemový skok padákem máme pro všechny zájemce sjednáno speciální pojištění.

 

Jak tandemový seskok probíhá? Objednáte si čtrnáct dní předem termín, dorazíte k nám na letiště, a to buď do Kunovic, Příbrami, Mostu, Olomouce, nebo Hradce Králové s hodinovým předstihem. V roce 2015 začínáme skákat od Velikonoc a končíme v říjnu. Nyní je tedy nejvhodnější doba vybrat si vhodný termín pro seskok. Můžete si také vybrat skupinový tandemový seskok, pokud si chcete skočit s partou kamarádů, či kolegů. Po zaškolení na místě se vydáte na vzrušující dvacetiminutový okružní let s pilotem ve výšce až 4000 metrů, po němž následuje až osmihodinový tandemový seskok padákem se zkušeným instruktorem. Během letu si můžete zkusit padák i řídit. Pokud si objednáte kameramana, což doporučujeme, bude váš seskok zaznamenán na DVD, které po měkkém přistání obdržíte na památku spolu s certifikátem o úspěšném absolvování seskoku.   

Další videa tandemových seskoků naleznete v sekci foto a video

Aktuálně

Darujte originální dárek. Platnost poukazu 2 roky. Nevhodný dárek můžete do 14 dnů bez udání důvodu vrátit. Objednávky na tel.: 603178385 

Nyní si můžete vyzvednout dárkový poukaz na tandemový seskok v Prostějově, Brně, Kunovicích nebo na Kladně.

Trika Funtandem. Velikosti S, M, L, XL, XXL. Cena: 250kč

Tričko můžete objednávat zde...

Triko Funtandem
Dárkové poukazy

Dárkový poukaz můžete objednat zde...

Pozor novinka !!!

Tandemový seskok
můžete zaplatit poukazy SODEX.Relax pass, Flexi pass, Dárkový pass Edenred

Flexi pass Ticket Multi

Vážení zákazníci využite 10 % slevu pro držitele karty Sphere card.

Z každého tandemového seskoku přispěje Funtandem 30kč na konto Pomozte dětem

S

Kuře

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Požadujete-li od elektrických pecí vysokou kvalitu a přesné parametry vyhovující právě vaší činnosti, obraťte se na specialisty, kteří mají v oboru dlouhodobé zkušenosti.
slide-out-01

Sleva na tandemový seskok na letišti Kunovice.
Tandemový seskok za 3700kč tandemový seskok + handy kamera 4200kč.
Těšíme se na Vás. Rezervace na tel. 603178385 

 

slide-out-02

Tandemový seskok

Tandemový seskok je vhodný pro každého zdravého člověka který chce zažít něco neobvyklého a jedinečného. Jsme parta instruktorů které skákání baví a naši zákazníci si seskok užijí. Skáčeme každý víkend o března do října. Stačí zavolat pár dní dopředu, domluvíme si letiště a hodinu příjezdu a jdeme skákat. Při nepříznivém počasí Vám zavoláme den předem a domluvíme náhradní termín. Skáčeme na letištích Kunovice, Most, Příbram. Tandemový seskok je možné také věnovat jako originální dárek. Poukaz je balen v dárkovém balení a jeho platnost je 2 roky. Poukaz je přenosný. Rezervace a objednávky na tel. 603178385.
Přehled dárkových poukazů zde…
Stále volná místa, stačí zavolat a přijet si skočit tandemový seskok.

Ceny:
Dárkový poukaz na tandemový seskok – 3700kč

slide-out-03

Akce a slevy

Jarní akce na tandemový seskok s handy kamerou v Kunovicích. Cena jen 4200kč

IAFF první seskok v kurzu včetně výcviku za 6000kč.
Tandemový seskok za 3000 kč ke kurzu AFF.


Dárkový poukaz na tandemový seskok + Handy kamera 4200kč.
Poukaz je platný 2 roky a je přenosný.